Vtipy pro pobavení

22. november 2015 at 10:18
Ahoj, tak bych chtěla zveřejnit nějaké svoje oblíbené vtipy, které jsem tak různě posbírala u kamarádů. Snad zaženou nudu a pobaví, protože já nad nimi strávím i hodinySmějící se

Víte jaký je rozdíl mezi babičkou a budíkem?
Budík se nejprv natáhne a běží, kdežto babička nejprv běží a pak se natáhne.

Jeden pán si koupí auto, neví jak ho pojmenovat tak ho pojmenuje Pták. Druhý den si koupí dům, taky neví jak ho pojmenovat, tak ho pojmenuje Křoví. Třetí den si koupí garáž, kterou také neví jak pojmenovat, tak ji pojmenuje Trenky. Jednoho dne se vzbudí,koukne z okna a auto nikde. Tak jde smutně do práce a říká chlapům : tyvole chlapi VYLEZU ZE KŘOVÍ. KOUKNU DO TRENEK A PTÁK NIKDE!!!

Zívání je způsob vašeho těla jak vám říct že už zbývá jen 20% baterie.

Do you speak English?
Co?!
Do you speak English?
Co?!
Mluvíte anglicky?
Yes,yes.

Telefonuje blondýnka s brunetkou a ptá se : Nepojedeš se mnou zítra do města? Uplyne hodina a brunetka pořád nic a blondýnka se ptá : Tak co, pojedeš? brunetka : Ale já už jsem ti kývala!

Malého Josífka poslala maminka k sousedům pro vajíčka. Josífek zazvoní na pana souseda a povídá : Dobrý den, maminka prosí, zda máte vajíčka. A když prý ten šeredný, páchnoucí skrblík mít nebude, tak to zkus vedle.

Táta říká dceři: Jestli zítra z té písemky dostaneš horší známku než jedničku, zapomeň že jsem tvůj otec! Druhý den se otec ptá: Tak co jsi dostala z té písemky? Dcera: A ty jsi kdo?

Víš jaký je rozdíl mezi plazícim se a létajícím šnekem?
Ten plazící má na zádech orla.


Ptají se kluci starého muže: Dědo, jak to děláte že vypadáte tak mladě? To víte, užíval jsem života, kouřil jsem, pil jsem... A dědo kolik vá mje let? Bude mi třicet, hoši.

Tak tohle je první várka mých oblíbených vtipů! Do komentářů klidně můžete napsat jaký se vám nejvíc líbil, nebo nějaké další vtipy do příště. AhooojSmějící se
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement