Co dělat když se nudíte o Vánocích - Vánoční edice 2015

17. december 2015 at 17:59 | Jane |  Vánoční edice
Ahoj, často o vánočních prázdninách se nudíme a nemůžeme se dočkat Štědrého dne, tím je to ještě delší!Smějící se A proto, si to můžete zkrátit mými tipy, co dělat o vánocích.

1. DESKOVÉ HRY
No jo, zní to dost nudně, ale zkuste se s rodinou sejít u nějaké deskovky, a třeba si užijete i nějakou zábavu. Vánoce jsou přece o rodině a tohle je příjemný čas, jak s rodinou hezky strávit volné odpoledne. Můžete si dát hned třeba maraton nejrůznějších her, zahrát si nějakou velkou apod. Já se svojí rodinou nejraději hraju Carcassone a Activity...

2. TOČTE
Točte všechno o tom, jak probíhají Vánoce u vás doma. O pár let se na to s rodinou podíváte a zasmějete se. Je to taky skvělý způsob jak se vypovídat a já, ráda natáčím videa ze Štědrého dne, které si potom, třeba dva roky později znovu pouštím.

3. SNÍH
Zimní radovánky, to je super věc, a pokud u vás zrovna nasněžilo, co takhle obvolat kámlše a vyrazit ven. Můžete dělat prakticky cokoliv, já s kamarádkami ráda bobuji nebo se kouluju. Se sněhem ale nikdy není nuda, co třeba postavit sněhuláka?

4. KAMARÁDI
Když jsou prázdniny a není škola, můžete jít ven s kamarády, je tu velká škála možností co všechno dělat. Můžete nakupovat a obkouknout vánoční trhy u vás ve městě, zajít do kina (a to dělám hodně častoMrkající), hrát se sněhem. Můžete si navzájem pomoct s vánoční výzdobou pokoje, ozdobit stromeček je vždycjy sranda. Nebo se jen tak sejít doma, popíjet něco teplého a povídat si.

5. BALIT DÁRKY
No, zní to trochu nudně, ale co si s tí trochu vyhrát. Můžete si vyrobit vlastní balící papír a nebo balit nejrůznějšími způsoby. Na youtube je spousta různých videí jak originálně a efektivně zabalit dárečky.

6. DÁT SI SVAČINKU
A co takhle svačinu! Ale tentokrát, když máte tolik času, můžete si s tím vyhrát. Psala jsem článek o mých oblíbených zimních nápojích, takže na to určitě mrkněte. Nebo můžete upéct perníčky nebo sušenky a ozdobit je! A na internetu je také spousta skvělýh tipů na roztomilé DIY svačinky.

No, bylo by toho i víc, ale to bychom tady byli ještě dlouho a to já nechciSmějící se Ale určitě na něco přijdete sami! To je vše... Ahoooj a užívejte zbývajících 7 dní do vánoc!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 23. december 2015 at 14:36 | React

Dobré nápady, ale bohužel já s nudou v tomhle období problém nemám, spíš naopak. :D Zvlášť letos to bylo teda něco. Tak doufám, že příští rok bude klidnější a budu si moct víc užít předvánoční čas a třeba i na nějaké ty tvoje tipy dojde. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement