Jak na vánoční výzdobu - Vánoční edice 2015

10. december 2015 at 20:11 |  Vánoční edice
Ahoj, rozhodla jsem se vám ukázat různé rady a tipy na vánoční výzdobu, hezké počteníčko!

1. Světýlka
Podle mě by bez světýlek nikdy nebyla ta správná vánoční atmosféra. Dávají se na stromeček, na dům a můžete si je dát kamkoliv v pokoji. Na parapet, volně pověsit na zeď, nebo si je dát kolem dvěří. Já mám nejradši takzvané *warm white* které jsou bílé do odstínu žluté. Svoje světýlka jsem si naaranžovala kolem dveří do šatny.


2. Malé prvky
Nic nenaladí vánočně pokoj tak, jako různé malé ozdobné prvky. Ať už jsou to různé vánoční zápichy, svíčky, postavičky, prostě cokoliv vánočního pěkného co vás napadne. Položte je na náhodná místa v pokoji, na stůl, parapet nebo přišpendlete na nástěnku. Váš pokoj hned dostane ten správný vánoční nádech!

3. Stromeček
Je to super tip, ale ani já v pokoji stromeček nemám. Jds tady hlavně o vaše finanční možnosti...ale s bráchou máme společnou místnkst, něco jakl takový dětský obývák, hernu a tam si letos budeme kupovat malý stromek. Hezký je živý, který potom ozdobíte pomocí světýlek, baněk a jiných ozdob, ale pokud nemáte peníze nebo prostor, kupte si malý, umělý a ozodobte ho úplně stejně. Dokonce jsem viděla i malinkaté živé strlmečky za stovku! Každopádně to dodá pokoji tu pravou atmosféru a udělá ho to útulným.

5. DIY dárečky dekorace
Hezkým pokojovým doplňkem je, když zabalíš prázdnou krabici do balícího papíru, přidáš hezkou stužku a dáš si je náhodně po pokoji nebo i pod stromeček. Pokud más v pokoji pověšené nějaké obrazy nebo plátna, také je můžeš zabalit a pověsit. Na konci vánoc paír jenom strhneš a budou jako předtím!

6. Zútulni si postel
Zůtulni si postel! Venku je zima, tak proč nepřidat naducané peřiny! A co takhle plházet po poste,i deky? Můžeš zkusit také můj DIY polštář.

To už je všechno, inspirujte se a vyzdo te si i vy svůj pokoj do vánočního stylu! Nezabere to moc času a s těmito radami docílíte skvělého, útulného vánočního pokoje, k šťastnému prožití vánočních svátků. Ahooooj

P.S. Zase žádnej smajlík, schválně kdo si všimnul!Smějící se
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement