Tipy na vánoční dárky- Vánoční edice 2015

4. december 2015 at 0:00 |  Vánoční edice
Ahoj, dnes je tu další článek do Vánoční edice! Tentokrát jsou to tipy na dárky pro rodinu i kamarády. Pěkné počteníčko a jdeme na to...Smějící se

Mamka

Nevím jak vy, ale moje mamka naprosto zbožňuje, když jí dám něco co jsem sama od srdce vyrobila. Jako třeba ručně malovaný svícínek, nějaký hezký obraz v rámečku apod. Tento rok pro ni budu vyrábět mini scrapbookovou knížečku, dobře by ale vypadaly i malý zarámovaný scrapbook.Mrkající

Taťka

Pro taťku je podle mě vždycky nejhorší vymyslet dárek. Určitě nic nepokazíte tím, když mu také něco vyrobíte, ale já jsem se rozhodla pro něco jiného. Nejvíc podle mě zaboduje něco, co vá máš taťka rád jako třeba víno nebo nějaké DVD s jeho oblíbeným filmem. K tomu můžete přidat třeba ještě popcorn a máte skvělý movie pack pro taťku!

Sourozenci

Pokud máte starší sestru, je hezké jí koupit nějaké malovátka a nebo knížku o které víte že se jí bude líbit nebo o které Vám už říkala. Samozřejmě je zase super zarámovat třeba nějakou vaši fotku z dětství a nějak vyzdobit rámeček.
Pro malou sestřičku jsou tu určitě jakýkoliv plyšáci, teď hodně trendujou medvídci Mee To you, které můžete koupit i jiným členům rodiny. Mě taky jako malou vždycky potěšily různé ozdobné gumičky třeba s malými vílami.
A u bráchů jakéhokoliv věku je to jasné! Kupte jim videohru a budete nejlepší na světěSmějící se My máme doma XBOX a tak jsme se letos s tátou složili, a bráchovi koupíme hru na XBOX se speciálním volantem.

Babičky, dědové, tetičky, strejdové

Pro tyhle starší lidi se skvěle hodí různé bonboniéry. V hračkářství pak potom můžete koupit různé zdobené hrnečky, nebo si můžete koupit bílé a speciálními barvami je namalovat a něčím vyplnit. Hezké jsou taky různé originální šperky nebo třeba náhrdelníky.

Kamarádky

U kamarádek to má každý jinak. Nejlepší je asi kosmetika, většinou ale koupíš věc která víš že kamarádce sedne. Jako hezký nápad mi taky přijde nahrát na CD vaše nebo její oblíbené písničky, hezky vyzdobit obal třeba samolepkami. I kamarádce můžeš darovat nějaký hezký vzpomínkový scrapbook a já dělala do Vánoční edice článek jak na skvělou fotokrabičku, která je pro nejlepší kamarádky jako stvořená! Samozřejmě nic nepokazíš ani hezkým šperkem, to už ale musíš znát kamarádčin vkus, hezké jsou taky BFF přívěsky pro nejlepší kamarádky.

Kamarádi

U kamarádu je to podobné jako u taťků nebo bráchů. Videohrou ani filmem nic nezkazíš. Naopak nějaká přáníčka nebo různé scrapbooky kluky moc nepotěší...Rozpačitý Nojo no... nikdy nepochopí snahu! Smějící se

Učitelky

Někdo na Vánoce učitelkám dárek dává, někdo ne. Pokud máš ale oblíbenou učitelku, která se k tbě hezky chová, je hezké jí dát třeba bonboniéru nebo třeba nějakou květinu jako je Vánoční hvězda.

To je vše, asi vidíte že když něco vyrobíte většinou tím nice nezkazíte, teda co se týče holek, u kluků musíte být o trochu opatrnější, některým se to líbit bude, některým ne. Je to spíš o povaze. Snad si z toho něco vezmeteSmějící se Ahoooj
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 4. december 2015 at 16:30 | React

Já sama ráda dostávám vyrobené dárky, protože mi to přijde originální a prostě od srdce. Když chci nějakou kosmetiku nebo doplněk, tak si to klidně koupím sama. :) Ale chápu, že ne každý to tak má a sama znám hodně lidí, kteří vyráběné dárky moc neocení.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement