TOP 5 nejoblíbenějších vánočních písniček a koled - Vánoční edice 2015

9. december 2015 at 21:35 |  Vánoční edice
Ahoj,dnes jsem se rozhodla pro trochu hudebnější článek. Mám totiž hudbu hodně ráda a tvoří velkou část mého života. Co možná nevíte, hraji na klavír, kytaru a i zpívám, věnuji se populárnímu zpěvu. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek.

#1 All I Want For Christmas

Tenhle song má už hodně let za sebou a Marya Carry je skvělá zpěvačka. Asi jsem právě napsala špatně její jméno a nemám moc k dispozici internet aby h si to hledala... No ale zpět k písničce. Písnička je klasická vánoční píseň o tom, že láska je důležitější než dárky. Marya má také velký hlasový rozsah, takže se tu najdou výšky i nízké tóny. Písnička má hodně zajímavou a chytlavou melodii. Mě osobně se líbí verze kterou Marya zpívá s Justinem Bieberem.

#2 Půlnoční

Tahle písnička od skupiny Umakart je taky už docela stará. Mám na ní ale koc ráda že si ji můžu v klidu zahrát a zazpívat na kytaru nebo na klavír. Je hodně pohodová a umí skvěle naladit do vánoční atmosféry. Letos také zazněla v superstar v podání Štěpána Urbana, kdy se mu vážně moc povedla!

#3 Last Christmas

K této písničce mám podobný citový vztah jako k té první. Je moc krásná, miluju se jen tak pohupovat do rytmu a prozpěvovat si ji. Máme ji s kamarádkou obě moc rády! Umí skvěle naladit do té pravé vánoční atmosféry,klicu a pohody.

#4 So this is Christmas

Písnička So this is Christmas od Johna Lenonna už má svá léta nejspíš taky za sebou. No jo, jenže já ji začala hrát na klavír a nedosta u ji z hlavy! Ale i tak mě její chytlavá melodie umí často pořádně povzbudit!

#5 Vánoční

Tuhle Vánoční písničku asi nikdo z vás znát nebude, já jsem ji doposud taky vůbec neznala. Hudbu i text napsal Josef Pavka a je to smutná Vánoční píseň. Začala jsem ji tento rok hrát na kytaru a ikdyž je vážně smutná a i já jsem smutná když ji hraji, i tak jsem vlastně šťastná!

Tohle je mých TOP 5 nejoblíbenějších písniček pro tyto vánoce. Nejsou nijak známé teda kromě některých, ale jsou to písničky které mě vždycky svěle vánočně naladí. A tak, pokud i vy chcete být skvěle omámeni skvělou, skořicí vonící vánoční náladou, můžete se inspirovat. Ahoooj

To jste se divili že jsem nedala ani jedinýho smajlíka co?!Usmívající seSmějící seMrkajícíS vyplazeným jazykem
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement