My dear diary 3 - historka o foťáku

10. january 2016 at 17:28 | Jane |  My life
Ahoj, je tady další díl série My dear diary, a to proto, že za poslední dobu se toho dost událo. Vánoce, Silvestr, návrat do školy, a všechno to vyvrcholilo dneškem. Začala bych hned od Vánoc. Štědrý den, to byl jeden velký shon, nebyl stromeček, nebyly zabalené dárky a nebylo dodělané cukroví. Takže už od rána to u nás jelo na plné obrátky a kolem páté odpoledne bylo všechno hotovo. V asi sedm hodin jsme všichni snědli štědrovečerní večeři a šlo se na dárky. Co jsem dostala k Vánocům jste už určitě četli, takže to tady vypisovat nebudu... Jsem totiž hrozně líná :D Pak přišel Silvestr, to bylo super, jelikož máme dům zrovna na místě, kde je vidět na celé město, viděli jsme hned několik ohňostrojů zároveň. A samozřejmě sousedi, vždycky dělají megamohňostroj a letos tomu tak bylo zas. Musím říct, že ze všech silvestrů jsem si tenhle užila asi nejvíc :D Návrat do školy, no, čekala jsem, že to bude horší , ale bylo to v pohodě, po dlouhý doubě jsem se konečně viděla s kámoškama a tak. A co se vlastně stalo dneska? Podle nadpisu jste si asi všimli, že mám foťák a hodlám vám o něm vyprávět historku. Tak jdeme na ni!

Bylo, nebylo, jednou se náše Jane rozhodla, že si uklidí v pokoji. Nechtěla však uklízet pokoj, chtěla uklidit jednu velkou skříň. Dala se do toho, trvalo jí to už tři hodiny a zbývala poslední polička. Jane so do ní pustila a pobrukovala si. (Ok, nevím jestli jsem si pobrukovala... :D) Po chvíli Jane narazila na několik Ikea krabiček... (ano, Ikea je všude :D) Jednu p odruhé je vyndávala, až narazila na jednu, která byla těžší, než ostatní. Otevřela ji a uvnitř byl její starý foťák.

Myslíte si, že tady příběh končí? Ne!

Uklízela dál a až douklízela, chtěla se podrobněji podívat na foťák. Nefungoval, tak se rozhodla, že mu vymění baterky. Šla tedy dolů do kuchyně vyměnit baterky. Došla tam, prohledala pár šuplíků a našla baterky. Strčila je do foťáku.

Teď už končíme?

V kuchyni byla máma s tátou. Táta se divil, co to Jane dělá, a tak mu vše vysvětlila. (To se rýmuje :D) Táta jí ale řekl, že foťák je už starý a její mobil fotí lépe. Nakonec se Jane tedy rozhodla nechat foťák být. Táta se ale nevzdal, a po půl hodince donesl foťák. Byl docela starý, ale o hodně lepší než ten druhý. Byl to skvělý Canon foťák!!! Sice maličký, odrbaný a bůhví co všechno, ale byl to on. Jane věděla, že její rodiče měli jiný foťák, nakonec zjistila, že tenhle foťák měli, když jí bylo jen pár měsíců. Protože už ho vůbec nepoužívali......tak...................

MÁM FOŤÁK!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem hrozně ráda, já ani nevím proč se takhle chovám, ale jsem z toho nadšená jak malý děcko! :D Ok, to je asi už všechno k tomuhle dílu. Nevím jestli to někdo čte, ale pro mě to skvěle funguje jako deník a jsem ráda, že s vámi můžu i sdílet svoji radost, jako třeba dnes. To je vše. Ahoooj :-)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jsi tvořivá a nebo se radši líčíš a máš ráda modu?

Ráda tvořím.
Mám ráda modu a líčím se.
Nejsem ani jedno.
Jsem obojí.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama