Největší chyby

21. january 2016 at 20:32 | Jane |  Ostatní
Největší chyby, většina z nás, to bere jako jednu z nejhorších věcí co třeba kdy v životě udělal. Uvažovala jsem nad tím. Ikdyž se to tak z prvního pohledu nezdá, i ty největší chyby, můžou být dobrá rozhodnutí, a tak to ani nemusí být chyby. Z počátku si to myslet můžeme, ale dovedete si představit Váš dosavadní život bez jisté chyby, kterou jste kdy udělaly. Ano, i ona osudná chyba, o které jste měli mínění, že je to to nejhorší, co jste kdy udělali, i ona se nějak, jakkoliv podílí na vašem životě. Ať už špatně, a nebo, jak tomu často bývá, a lidi tomu nechtějí věřit, dobře. Spoustu lidí, by kvůli jisté chybě chtělo vrátit čas, a napravit to, co spáchali. I já bych to ráda udělala. Ale, i jisté, navenek špatné chyby, můžou být pro nás, ikdyž se to tak nezdá, být určitým způsobem dobré. Díky chybám, které byste nejraději vymazali ze svého života, by Váš život už ani nemusel vypadat tak, jako vypadá teď. Pro někoho by to bylo dobře, někdo je ale se svým životem spokojený, a jeho život dělají hezkým i ony chyby.
Kdyby existoval stroj času, dovedu si představit, jaké by byly fronty, aby lidé napravili chyby, které napáchali. I já bych tam možná stála. Ale uvědome si, jaké by to bylo, bez oněch chyb. Lepší nebo horší? Nemuseli bychom potkat spoustu skvělých, byť i špatných lidí, ovšem i tito lidé náš život jakýmsi způsobem obohacují. Bez všemožných chyb, a špatných rozhodnutí, bychom teď nemuseli stát tam, kde stojíme teď, ať už jsme na konci cety, či na samém začátku. Ať už jsme na vrcholku hory, nebo až dole. Nemuseli bychom studovat školu, kterou studujeme, nemuseli bychom dělat naši vysněnou práci, kterou provozujeme. A tak, ikdyž se to navenek nezdá, i ony velké chyby, navenek vypadající a tvářící se špatnými mohou být dobré. Díky nim, totiž teď stojíme tam, kde stojíme, ať už jsme za to rádi, nebo ne. A já, můžu říct, že jsem ráda. Jsem ráda, za to, kdo jsem, kde jsem, co dělám. A vím, a Vy to snad už víte také, že i ty nejhorší a největší chyby, co jsem kdy udělala byly svým způsobem dobré. A tak, jsem i za ně ráda.

Ahoj, tohle je ode mě docela nečekaný článek. Brouzdala jsem po blogu a narazila jsem na nové téma týdne. Téma je největší chyby. Zamyslela jsem se, a tohle je moje krátká úvaha. Neberte mě, jako nějakého super autora či co :D, jen, že o tomhle něco málo vím, a už delší dobu jsem chtěla článek k tématu týdne napsat. Jestli to bude mít úspěch, můžu v tématéch týdne i pokračovat. Ahoooj :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement