Pár tipů, jak na super nástěnku

7. january 2016 at 16:37 | Jane |  DIY
Ahoj, dnes jsem si pro Vás připravila takový menší DIY článek, protože mi přijde, že už DIYe dlouho nebyly, ikdyž mě strašně baví. Takže dnes Vás čeká pár rad a tipů pro nástěnky. Nebo, možná taky takový DIY na vzpomínkovou nástěnku, protože tak nějak vypadá ta moje Smějící se Takže pěkné počteníčko!

Fotky!
1.tip jsou určitě fotky! A když se řekne fotky, tak moje nástěnka je jich vážně plná... Můžete si nechat udělat fotky, zajít do DMka a nebo, si je můžete vytisknout. Já mám doma tiskárnu na fotky, takže mám o ně vážně postaráno. Hezky taky vypadají třeba polaroidy. Ale co si tady budeme povídat o typech fotek :D Pojďme se vrhnout rovnou na ně! No, já mám ráda fotky s přáteli a nebo s rodinou. Takže těchle fotek je u mě vážně hodně. Různá selfíčka, fotky z výletů, fotky z prázdnin, nebo tady mám i fotku, kdy mi kamarádky ukradly mobil a vyfotili se na něj... Smějící se Prostě hodně fotek!!!

Pohledy, přáníčka, dopisy...
Zní to sice dost divně, ale jak já říkám...Why not?! Já mám na nástěnce hlavně přáníčka k narozeninám, jedna kámoška mi totiž udělala super přání s Harrym Potterem! Taky tady mám různé pohledy, protože si je s kamarádkama a samozřejmě i s rodinou hodně posíláme. No, a v neposlední řaďe taky dopisy. Když mi někdo napíše nějaký hezký, zajímavý dopis, PFko... Já nevím, ale prostě se na to hrozně ráda koukám...

Připomínky
Tohle je spíš takový organizační tip, ale mě vážně hodně pomáhá. Prostě si na nějaký lepík napíšu třeba, že ve středu píšeme ve škole test na tohle a tohle, nebo, že musím dokončit referát z tohohle a tohohle a nebo se to taky skvěle hodí na nákupní lístek... :D Taky si na lepíky ráda píšu, třeba i ozdobně různé zábavné texty, vtipy a nebo citáty... Je podle mě lepší je ale vždycky připevnit, protože ikdyž lepí, vydrží tam třeba jen chvilku...

Ozdobné magnetky
Ráda je používám a ráda si je kupuju! Dodají nástěnce takový skvělý nádech... A když nemáte magnetickou nástěnku, můžete si je taky vyrobit, jenomže v přiínáčkové verzi. Já svoje magnetky vyrábím tak, že si z papíru vystřihnu co chci, třeba srdíčko, můžu ho pomalovat, použít scrapbookový papír, prostě cokoliv. Na konec dám trochu oboustranné izolepy a zezadu přilepím magnetku. A vy co nemáte magnetickou nástěnku, můžete udělat to samé, jen si vezměte třeba tavnou pistoli a přlepte si je zezadu na špendlíky, asi takové ty tlustší s tou plastovou násadkou. :D Nevím jak se tomu říká, ale anglicky je to pushpins.

Jakékoliv jiné vzpomínky
Prostě si zvolte nějaké random vzpomínky, co máte a chcete si je připomenout tím, že si je prostě přidáte na nástěnku. Vmém případě je to třeba lístek do divadla na balet, který jsem si s kamarádkou vážně moc užily. A mám tu samozřejmě i spoustu jiných věcí... Prostě si tam přidejte to, co máte rádi. Ještě tam mám taky obrázek, který mi namaloval brácha k narozeninám.

Random "elementy"
Prostě takové ty dozdobovací věcičky. Já jsem si třeba na nástěnku za magnetky pověsila bambulky, znám lidi, které si na nástěnku věší řetízky, náhrdelníky nebo jiné náramky. Kamarádky si dokonce do nástěnky píchá náušnice :D Můžete si pověsit třeba přívěsky, nebo se dělají takové ty přívěsky pro nejlepší kamarády. Ty jsou taky super!


Tak takhle vypadá moje nástěnka. Je pro mě vážně plná vzpomínek a mám ji moc ráda. Je pro mě příjemné přijít domů, když mě v pokoji přivítá tohle. Znamená to pro mě hodně vzpomínek, které mám ráda. Btw. Moje nástěnka je bílá a je z Ikey...

No, asi jsme se dostali až na samotný konec tohohle článku... Každopádně, doufám, že si třeba něco zkusíte a to je asi vše, fakt nevím co mám říkat, co se týče těchle keců na konec :D Takže jenom............Ahoooooj :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 8. january 2016 at 14:07 | React

Máš pěknou nástěnku. :) Já si tu svoji zrovna budu předělávat, tak se třeba inspiruju. :)

2 sandra sandra | 27. june 2017 at 12:44 | React

Já mám ráda magnetické nástěnky. Když jsem ještě měla spolubydlení s ostaními studenty, tak jsem část zdi v předsíni vymalovala černou magnetickou barvou a na tom jsme měli různé vzkazy, společné fotky a podobně.Když jsem se přestěhovala s přítelem do vlastního podnájmu, tak mi něco takového chybělo, ale nechtěla jsem malovat zase zeď na černo, tak jsem si raději pořídila tuhle fólii. Máme ji nalepenou v předsíni a s přítelem jsme zvyklí si tam psát různé vzkazy jeden pro druhého, máme tam třeba seznam věcí, co je potřeba koupit a další věci, které chce mít člověk na očích.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement