Music tag

7. march 2016 at 15:01 | Jane |  My life
Ahojky, mám tu pro vás za poslední týden konečně pořádný článek.. :DD Tak jo,dnes to bude tag, do kterého jsem se samozřejmě zatagovala sama.. :D Jop, naše Jane je takový člověk který se sám zatagovává.. :D Bude to music tag, neboli hudební tag, jelikož já jsem děsně hudební člověk a bez hudby si nedokážu představit život. Jdeme na to:

1. Jakou hudbu nejraději poslouháš a jakou ne?

Nejradši mám obecně tak nějak rock, pop a punk. Dalo by se říct že i hardrock, ale to už zařazuju spíš pod ten punk, protože když hardrock, tak hodně hardrock. A nejmíň ráda mám asi dechovku.. :D Ne, dělám si srandu, nejmíň ráda mám hudbu, kde se člověk snaží napsat nějaký text hrozně do hloubky a.. chápete mě, že jo? Ale stojí to pak za prd.. Taky nemám ráda ty rádoby "rapery". Rap sice nijak nemusím a nevyhledávám ho, ale když už to někdo dělá tak ať to aspoň dělá pořádně.. :D

2. Kde nejraději nebo za jakých okolností hudbu posloucháš?

Kdykoliv a kdekoliv.. V autobude, doma, při jídle, když si čtu, když vstávám, když usínám.. Prostě vždycky.. :DD

3. Kdyby sis měla vybrat jednoho interpreta, s jehož písničkami bys žila 2 týdny, kdo by to byl?

Těžká, velice těžká otázka.. Napadli mě Escape the fate, ti mají skvělou hudbu, pak jsou tu Green Day, a ještě Avril Lavigne. Asi.... Nevím, jednoho s těch tří bych asi vybrala.. :DD

4. Máš radši české nebo zahraniční skladby?

Zahraniční, ale když jsou nějaké české dobré, taky si je ráda poslechnu. Bohužel, v česku mi jaksi, nepřišli na zoubek a tak poslouchám radši tu zahraniční muziku..

5. Zpíváš si ráda u jiných písniček, co posloucháš a jaké zahraniční skladby jakž takž umíš zazpívat?

Jop, ráda si zpívám, jak už jsem říkala, hudbu poslouchám kdekoliv a nejčastěji do sluchátek, z čehož vyplývá, že to bývá v autobuse docela trapas když si pustím písničky do sluchátek, okolní svět to neslyší a začnu k tomu zpívat.. :DD Umím zazpívat spoustu skladeb, drtivou většinu z nich, takže bychom tady byli do večera, kdybych to vyjmenovávala..

6. Kdybys mohla nazpívat s někým duet kdo by to byl?

Teda, to vážně nevím.. :D Ráda bych si zkusila zazpívat duet s Adele, ale ta na duety není, pak je tu takymožnost, že bych si zazpívalam duet s Linkin Park, ale to bych jim nejspíš zkazila reputaci.. :D A ještě GunS"N"Roses..

7. Jakou skladbu jsi naposledy slyšela?

Escape the fate - Something

8. Jaká je teď tvoje nejoblíbenější skladba?

Já si moc na tyhle "nejoblíbenější" věci nehraju, ale poslední dobou jsem si oblíbila Contaignous od Avril Lavigne a Lost in the Echo od Linkin Park..

9. Jakým stylem přicházíš na nové skladby?

Často sleduju Očko gold.. Proč očko gold? Protože, jestli jste si už všimli, tak jsem spíš na starší písničky, kolem roku 2005.. Nevím, přijdou mi prostě lepší.. Taky od kamarádek nebo různých mixů na youtube. A pak samozřejmě rádio.

10. Kdybys měla být zpěvák nebo zpěvačka, jaké druhy hudby bys zpívala?

No, ráda bych zpívala rock nebo punk, ale bohužel, nemám na to hlas. Chodím do zpěvu a zpívám převážně pop, takže to bych asi zpívala.. Kdybych ale byla zpěvačka, skládala bych si vlastní písničky, které by byly nějakým mixem všech těchto stylů..

Taaak, a jsme na konci! Tohle jsou moje odpovědi na otázky, do komentářů určitě můžete napsat vaše odpovědi, a určitě mi taky napiště vaše oblíbené zpěváky nebo kapely! Ode mě už jste asi pochopili že poslouchám Avril Lavigne, Green Day, Linkin Park, Escape the fate, Adele, AC/DC, U2, P!nk a Savage Garden. Takže se mějte u dalšího článku.. :DD
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katera Woon Katera Woon | Web | 9. march 2016 at 15:56 | React

Ty seš můj člověk. Pokud hardrock tak pořádnej:D Green Day i ACDC mám taky ráda:)

2 Heaven Heaven | Web | 9. march 2016 at 19:09 | React

Na většinu otázek bych odpověděla dost podobně 😊 rap taky nemusím... A už vůbec ne český 😁 české písničky nejsou špatné, ale jen některé 😁 óčko gold bohužel nesleduju, protože to doma nechytám, ale sleduju Retro music television, kde hrajou velmi podobnou hudbu jako na gold 😆

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement