A gympl je zpět..

29. may 2016 at 16:36 | Jane |  Diary
Jop, prostě jsem se potřebovala někomu svěřit s tím, co se děje v mém životě, a tak jsem založila novou rubriku - Diary, ve které (nečekaně) budu psát věci z mého života apod..

Blíží se prázdniny a po prázdninách je začátek školy. A já mám fakt strach, protože jdu na gympl a to znamená, že je to všechno od začátku. Cítím se tak trošku, jako když jsem odcházela ze školky, loučila se s kamarády a nastupovala do první třídy. Hrozně jsem se bála a teď se taky bojím, když mi v hlavě kolují otázky. Budu se ostatním líbít? Budu zase "šprtka"? Postihne mě zase šikana? Fakt nevím, jak to dopadne, vůbec nikoho tam nebudu znát.. Ostatním lidem často přijdu hrozně divná, a mám strach, že to ta bude i tam. Nejdou tam se mnou žádní kamarádi a prostě vůbec nevím, jak to bude.. Mám teď docela takovou depku, ikdyž jsou to jenom 3 měsíce..
S kamarádkama jsme si řekli, že si prázdniny pořádně užijeme, když jsou to nejspíš naše poslední.. Takže většinu času budu trávit s nima. Jedu na kytarový tábor, jako minulý rok, a docela se těším. Nejradši bych jela do Londýna na tu premiéru Cursed Child, ale lístky už jsou vyprodaný. Já o tom věěla, už když to začínalo a lístky byly, ale taťka se asi před týdnem ozval, jestli bych tam jako nechtěla, když o tom zapáleně mluvím už měsíc.. Takže podle všeho zkusím to losování, co je v pátek, ikdyž mám asi tak 5% šanci, že dostanu byť jenom 1 lístek, a ikdybych měla ten 1 lístek, tak jet nemůžu.. Takže mi moc prosím držte v pátek palce, hrozně ráda bych to představení viděla.
Ve škole poslední dobou docela kulhám, učitelka češtiny říká, že jsem dost polevila a že to, že jsem se dostala na gympl nic neznamená. Mám teď dost dvojek a i jednu trojku, což je na můj normální prospěch vážně trochu špatný, stejně tak i v matematice a ve fránině - další dvě 5. Co se týče čínštiny, je to asi to jediný v čem se mi poslední dobu daří.. A taky v klavíru. Hraju teď Amelie: Comptine d´un autre été , tahle písnička mě nutí přemýšlet. Přijde mi, jakoby přesně vyjadřovala všechny moje pocity v tuhle dobu..
A to je shrnutí celého mého života za poslední týden. Mějte se famfárově..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 17. june 2016 at 15:14 | React

Přejeme ti, aby se ti na gymplu líbilo, našla sis tam kamarády a byla tam spokojená! Držíme palce. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement